Home Rádióbeszélgetés Mária nővérrel

Rádióbeszélgetés Mária nővérrel

Rádióbeszélgetés Mária nővérrel

Megosztási lehetőségek:

A Kossuth Rádió Tanúim lesztek című műsorában 2019. augusztus 6-án Madocsai Bea Gaál Mária nővérrel, az Egyházközségi Nővérek Társasága vezetőnővérével beszélgetett. Mária nővér röviden megismertette a műsor hallgatóival az Egyházközségi Nővérek fenntartásában működő piliscsabai Szent Péter Kollégiumot, valamint beszámolt a közösség által egyházközségi munkatársak és önkéntesek számára szervezett, most kezdődő nyári lelkigyakorlatról is.

Az egyetemi leánykollégiumba a nővérek az új tanévre szeretettel várják az érdeklődőket. Bővebb információ a kollégium honlapján található.

A teljes beszélgetés itt hallgatható meg:

 

Author: Gaál Mária

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.