Home Elhunyt Gáti Edit Ágnes nővér, az Egyházközségi Nővérek Társasága egykori vezetőnővére

In_Memoriam_Agnes_Nover
Megosztási lehetőségek:
Fájó szívvel tudatjuk, hogy Gáti Edit Ágnes nővér, az Egyházközségi Nővérek Társasága egykori vezetőnővére földi életét befejezve 2021. március 3-án a Mennyei Atya házába költözött.
2021. március 14-én délelőtt 10 órakor Bábel Balázs érsek-metropolita Kalocsán, a Belvárosi Nagyboldogasszony-főszékesegyházban szentmisét mutatott be lelki üdvéért.
Ágnes nővértől és Rita nővértől közös engesztelő szentmise keretében búcsúzunk 2021. április 10-én (szombaton) 16 órakor a Piliscsaba-klotildligeti Jézus Szíve-templomban. Az engesztelő szentmise közvetítése a www.piliscsaba-katolikus.hu oldalon keresztül lesz elérhető.
Ágnes nővér hamvainak elhelyezése 2021. április 23-án (pénteken) 10 órakor lesz a Budapest-kelenföldi Szent Gellért-templomban a járványügyi szabályok betartásával, ahol Spányi Antal székesfehérvári megyéspüspök mutat be szentmisét lelki üdvéért.
Agnes_nover_gyaszjelentes

Author: Gaál Mária