Home A remény emberei – egy évvel ezelőtt jelent meg a hazai szerzetesrendeket bemutató kötet

A remény emberei – egy évvel ezelőtt jelent meg a hazai szerzetesrendeket bemutató kötet

A remény emberei – egy évvel ezelőtt jelent meg a hazai szerzetesrendeket bemutató kötet

Remeny_emberei_cimlap
Megosztási lehetőségek:

A Magyarországi Szerzeteselöljárók Konferenciáinak Irodája gondozásában éppen egy évvel ezelőtt jelent meg a hazánkban működő szerzetesközösségeket bemutató kötet, amely A remény emberei – Szerzetesek Magyarországon címet kapta.

Az első kiadás példányszáma kevésnek bizonyult, a könyvhöz egyelőre nem lehet nyomtatott formában hozzájutni. A Magyarországi Szerzeteselöljárók Konferenciáinak Irodája szeretettel ajánlja minden érdeklődő figyelmébe a kiadvány elektronikus változatát, amely a https://www.szerzetesek.hu/remeny-emberei honlapon érhető el.

A kötetben az Egyházközségi Nővérekről az 54. oldaltól lehet olvasni, a rövid ismertetést Marika nővér tanúságtétele teszi személyesebbé.

Author: Gaál Mária

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.