Home Az irgalmasság lelki cselekedetei

Az irgalmasság lelki cselekedetei

Az irgalmasság lelki cselekedetei

Szent József, az Egyház fővédőszentje ünnepéhez kapcsolódva lelkinapot tartottak plébániai munkatársak számára Piliscsabán az Egyházközségi Nővérek Társaságának Rendházában. Újra az irgalmasságról mottóval: Az irgalmasság lelki cselekedetei címmel Szilágyi Szabolcs atya, Piliscsaba-Klotildliget plébánosa tartott elmélkedést, melyet kötetlen hangú beszélgetés követett. Szentségimádás és gyónási lehetőség után szentmise és közös ebéd következett. Délután elmélkedést hallottunk Bindes Ferenc atyától A Fájdalmas Anya a magyar asszonyok szívében címmel. Keresztutat végeztünk, majd imádkoztunk papjainkért, papi és szerzetesi hivatásokért.

„Havonta a lelkinapokon, de legkésőbb az augusztusi lelkigyakorlaton újra itt leszünk!”- búcsúztak a résztvevők.

Author: rcsukor

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.