Home Az irgalmasság lelki cselekedetei

Az irgalmasság lelki cselekedetei

Az irgalmasság lelki cselekedetei

Megosztási lehetőségek:

Szent József, az Egyház fővédőszentje ünnepéhez kapcsolódva lelkinapot tartottak plébániai munkatársak számára Piliscsabán az Egyházközségi Nővérek Társaságának Rendházában. Újra az irgalmasságról mottóval: Az irgalmasság lelki cselekedetei címmel Szilágyi Szabolcs atya, Piliscsaba-Klotildliget plébánosa tartott elmélkedést, melyet kötetlen hangú beszélgetés követett. Szentségimádás és gyónási lehetőség után szentmise és közös ebéd következett. Délután elmélkedést hallottunk Bindes Ferenc atyától A Fájdalmas Anya a magyar asszonyok szívében címmel. Keresztutat végeztünk, majd imádkoztunk papjainkért, papi és szerzetesi hivatásokért.

„Havonta a lelkinapokon, de legkésőbb az augusztusi lelkigyakorlaton újra itt leszünk!”- búcsúztak a résztvevők.

Author: rcsukor

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.