Események betöltése
  • KEZDÉSaug 6th - 12:00de.

• VÉGEaug 8th - 11:59du.

• HELYSZÍNENT-Központi Ház

• ÁR

galamb

Nyári lelkigyakorlat

Az Egyházközségi Nővérek szeretettel várják nyári lelkigyakorlatra 2020. augusztus 6-tól 8-ig a lelki elmélyülésre és megújulásra vágyókat. A lelkigyakorlat elmélkedéseit Kürtösi Krisztián atya, bátaszéki plébános tartja.

A lelkigyakorlatot elsősorban olyan női munkatársak, önkéntesek számára szervezzük, akik plébániákon, egyházközségekben vagy katolikus intézményekben dolgoznak, illetve erre készülnek. Szeretettel hívjuk azokat is, akik érdeklődnek közösségünk karizmája, a lelkipásztori munka és az egyházközségek életének segítése iránt.

A lelkigyakorlat keretében az Egyházközségi Nővérek társult tagjai megújítják ígéreteiket.

A lelkigyakorlat tervezett időpontja: 2020. augusztus 6-8.

A lelkigyakorlat helyszíne: Egyházközségi Nővérek Központi Háza (2081 Piliscsaba, Mátyás király út 38.)

A részletekről – a járványügyi helyzet alakulását is figyelemmel kísérve – később adunk tájékoztatást.

Előzetes érdeklődés, jelentkezés Gaál Mária vezető nővérnél:

30/205-9321

noverekazegyhazert@gmail.com

Kezdés:
augusztus 6
Vége:
augusztus 8

Szervező

Gaál Mária
Phone:
+36302059321
Website:

Venue

ENT-Központi Ház
Mátyás Király út.38., Piliscsaba, 2081, Magyarország.
+ Google Térkép
EVENT MAP