Karizmánk

Elsődleges feladatunk a plébániák sokszínű szolgálata, valamint az ország különböző pontjain élő társult tagok, munkatársak gazdagítása lelki programokkal.

A Szent Péter (Lány)Kollégiumot működtetjük. Az egyetem elköltözése után az épületet Fecskeházzá szeretnénk alakítani, ahol fiatal családok számára életkezdő, átmeneti otthont biztosítanánk. Megújít-lak hétvégi házunkba várjuk kapcsolatukat építeni vágyó házaspárokat. Baba-mama-lakunkba többször fogadtunk be veszélyhelyzetben levő kismamát. Szeretnénk az életformánkat (ami akár a médiamissziótól a jegyesoktatásig, az életvédelemtől a cigánypasztorációig stb. terjedhet) hitelesen bemutatni az új generációnak, láttatni, hogy jó egyházközségi nővérnek lenni: hogy Krisztus és az Egyház szolgálatában öröm rejlik. Bátran jöjjön közénk, akit hív az Úr, hisz sokszínű munkánkban megtalálhatja életre szóló boldog hivatását .

A Nyitott szívvel – Szerzetesélet Magyarországon sorozat további részei